Pielęgnacja zębów i jamy ustnej

Prawidłowa higiena zębów i jamy ustnej to postawa zdrowego i ładnego uśmiechu. Teraz można robić to również zgodnie z naturą!

Nasz sklep on-line oferuje naturalne produkty przeznaczone do pielęgnacji zębów i jamy ustnej u dorosłych oraz u dzieci. Odpowiednio dobrane zapewniają nie tylko właściwą czystość, ale również ochronę przed próchnicą oraz innymi schorzeniami.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą produktów do higieny jamy ustnej dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Zadbaj o swój uśmiech naturalnie!

Dostępne w sklepach pasty do zębów oraz inne produkty do higieny jamy ustnej nie odpowiadają w pełni każdemu. Mogą być zbyt agresywne i powodować powstawanie podrażnień, a nawet krwawienia, a także mogą przyczyniać się do uszkodzenia szkliwa zębowego. Dodatkowo, zawierają składniki syntetycznego pochodzenia, w tym także potencjalnie szkodliwe barwniki, aromaty i konserwanty.

Alternatywnym wyborem dla osób, które chciałyby zadbać o swój uśmiech bez ryzyka, są naturalne produkty do pielęgnacji zębów oraz jamy ustnej. Powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników, które zapewniają im maksymalną skuteczność oraz bezpieczeństwo. Teraz można kupić je także w naszym sklepie!

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • bambusowe szczoteczki do zębów
  • pasty do zębów – w tubkach, proszkach
  • płyny do płukania
  • ekologiczne nitki stomatologiczne do czyszczenia przestrzeni międzyzębowej

Podstawą pielęgnacji zębów powinna być naturalna, ekologiczna pasta do zębów. Pasty tego rodzaju wykorzystują składniki naturalne, w tym między innymi delikatnie czyszczące glinki, ksylitol, ekstrakty ziołowe, na przykład z mięty, szałwii, rozmarynu czy goździków. W sprzedaży dostępne są także pasty bez fluoru.

Naturalne pasty do zębów skutecznie oczyszczają zęby, a przy tym odświeżają oddech. Łagodzą podrażnienia i zapobiegają schorzeniom zębów oraz dziąseł.

Pielęgnację warto uzupełnić o płyny do płukania. Zawierają ekstrakty ziołowe oraz minerały, które wzmacniają szkliwo zębów, a także zapobiegają próchnicy i łagodzą śluzówkę. Regularnie stosowane skutecznie poprawią stan zębów.

Nie można zapominać także o odpowiedniej szczoteczce do zębów – zamiast plastikowej warto zdecydować się na tę drewnianą, na przykład na bambusową szczoteczkę do zębów. Wykonana z naturalnych surowców szczoteczka jest biodegradowalna, dlatego nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Uzupełnieniem szczoteczki może być naturalna nitka dentystyczna, na przykład wykonana z jedwabiu pokrywanego woskiem. Także nie stanowi zagrożenia dla natury!

Wybierz naturalne produkty do pielęgnacji zębów i jamy ustnej w naszym sklepie!

W naszym sklepie internetowym oferujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki – znajdziesz u nas także pełną gamę produktów przeznaczonych do pielęgnacji zębów i jamy ustnej od najlepszych polskich i zagranicznych marek.

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszego sklepu i asortymentu? Jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami już teraz – odpowiemy na każde z nich.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie internetowym – życzymy udanych zakupów!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.