Peelingi i scruby do twarzy

Poznaj moc natury – wybierz naturalne peeling i scruby do twarzy z naszego sklepu internetowego!

Regularne oczyszczanie skóry pozwala na nadanie jej jeszcze piękniejszego wyglądu. Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń możliwe jest również z wykorzystaniem naturalnych i ekologicznych surowców, które są przyjazne dla nas oraz dla środowiska.

Jeśli korzystasz z naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy lub dopiero chcesz zacząć z nimi swoją przygodę, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną on-line!

Dlaczego warto stosować peelingi i scurby?

Kosmetyki przeznaczone do złuszczania skóry to jeden z niezbędnych elementów pielęgnacji każdego z nas, kto chce zadbać o swoją twarz kompleksowo. Ich głównym celem jest złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka, która zawiera martwe komórki mogące zanieczyszczać skórę. Dodatkowo, regularnie stosowane peelingi i scruby mają działanie anti-aging, czyli zapobiegają przedwczesnemu starzeniu skóry. Warto stosować je każdego tygodnia!

Naturalne peelingi i scruby są pełne wartościowych składników aktywnych, które pozwalają na dokładne oczyszczenie skóry oraz dodatkowo ją pielęgnują. Normalizują ją, gdy się przetłuszcza, wspierają nawilżenie, gdy jest sucha, łagodzą podrażnienia, zmniejszają widoczność niedoskonałości, na przykład wyprysków, wągrów, przebarwień oraz rozszerzonych porów i blizn.

Aby złuszczanie skóry było skuteczne i bezpieczne, dobierz takie kosmetyki, które będą dopasowane do Twojego typu skóry. Wtedy uzyskasz najlepsze efekty!

Rodzaje kosmetyków do złuszczania skóry:

  • peelingi mechaniczne – zawierają drobinki złuszczające, które mechanicznie usuwają zanieczyszczenia na skórze
  • peelingi enzymatyczne – posiadają w składzie specjalne substancje rozpuszczające naskórek, dlatego nie oddziałują na niego mechanicznie

W sprzedaży możemy znaleźć także takie peelingi do twarzy, które łączą w sobie złuszczanie mechaniczne z enzymatycznym dla maksymalnej skuteczności działania!

Złuszczaj skórę tak, jak chciała tego natura!

Naturalne peelingi i scruby do twarzy to najlepszy wybór dla każdego z nas! To kosmetyki, które czerpią swoją moc z natury i zapewniają swoim użytkownikom wyjątkowo dobre rezultaty – już po pierwszym użyciu!

Kosmetyki naturalne tego rodzaju zawierają składniki pochodzenia roślinnego oraz mineralnego, które podlegają także biodegradacji, dlatego nie obciążają środowiska naturalnego.

Znajdziemy w nich między innymi enzymy z ananasa – bromelina, która znana jest ze swoich właściwości wygładzających naskórek, złuszczające drobinki orzechów, glinki, fusy kawy, cukier nierafinowany czy też dobroczynną sól pochodzącą z Morza Martwego. Dodatkowo, formuły wzbogacane są o inne wartościowe składniki, na przykład ekstrakty z ziół, olejki eteryczne.

Naturalne peelingi i scruby działają skutecznie, ale także bezpiecznie – nie podrażniają skóry i dbają o to, aby była gładka, promienna i pozbawiona niedoskonałości.

Sprawdź już teraz wszystkie przygotowane przez nas naturalne i ekologiczne kosmetyki do peelingu – zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.