Smoczki i akcesoria

Naturalne i ekologiczne smoczki i akcesoria to najlepszy wybór dla każdego malucha! Znajdziesz je również w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnych cenach – złóż swoje zamówienie już teraz!

Wiele artykułów przeznaczonych dla najmłodszych powstaje z tworzyw sztucznych, które są produktem przemysłu petrochemicznego. Chociaż są trwałe, wytrzymałe i estetyczne, to jednak nie są w pełni bezpieczne dla najmłodszych.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu swojej pociechy, postaw na naturę! W naszym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości naturalne i ekologiczne smoczki oraz akcesoria do nich. Sprawdź je już teraz!

Dlaczego warto stosować naturalne, eko smoczki?

Wykonane z naturalnych materiałów smoczki to doskonała alternatywa dla smoczków, które wykonane są z tworzyw sztucznych. Są miękkie, elastyczne, przyjemne w dotyku, trwałe, a także lubiane przez dzieci.

Do produkcji naturalnych, eko smoczków stosuje się przede wszystkim naturalny kauczuk, który jest pozyskiwany z roślin kauczukodajnych, które wytwarzają sok mleczny (lateksowy), na przykład z drzewa kauczukowca brazylijskiego. Surowiec ten pozyskiwany jest także metodami ekologicznymi – ekologiczny, bio kauczuk to najwyższa jakość dla najbardziej wymagających!

Kauczuk jest wolny od szkodliwych substancji, między innymi bisfenolu, PCV oraz ftalanów, które mogą zawierać smoczki wykonane z tworzyw sztucznych. Będą doskonałym wyborem dla tych maluchów, które reagują podrażnieniami lub alergiami na stosowanie popularnych smoczków.

Smoczki kauczukowe odlewa się w całości, dlatego też nie posiadają żadnych pęknięć, połączeń oraz zakamarków, w których mogłyby zbierać się bakterie i zabrudzenia. Dzięki temu są bezpieczniejsze dla dzieci i nie zwiększają ryzyka infekcji, a także są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.

Naturalne smoczki z kauczuku są dostępne w różnych wariantach do wyboru, dlatego można dopasować je indywidualnie do potrzeb maluszka.

Naturalne akcesoria do smoczków

W naszym sklepie internetowym możesz zakupić także naturalne akcesoria do smoczków, w tym między innymi specjalne łańcuszki oraz pojemniki do przechowywania smoczków.

Dzięki nim możesz ochronić smoczek przed zabrudzeniem. Takie akcesoria doskonale sprawdzą się podczas spaceru albo podróży.

Wybierz to, co najlepsze dla Twojego dziecka!

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć najwyższej jakości naturalne i ekologiczne smoczki oraz akcesoria do smoczków. To sprawdzony wybór dla każdego rodzica, któremu zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie swojego dziecka!

Współpracujemy z najlepszymi producentami z całego świata, którzy wykorzystują naturalne i eko surowce do produkcji artykułów dla najmłodszych. Wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale również dbamy o to, aby miały przystępne ceny!

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, zachęcamy do skontaktowania się z nami – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich.

Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym – zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dla dzieci!

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.