Foteliki samochodowe

Przepisy zobowiązują rodziców do wożenia dzieci w fotelikach samochodowych. Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę i wybierz najlepszy fotelik dla swojej pociechy!

Zadbaj o maksymalne bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka – w naszym sklepie internetowym znajdziesz foteliki samochodowe uznanych marek, które są niezbędne w trakcie podróży z maluchem.

Wybierz dopasowany fotelik samochodowy dla dziecka z naszego sklepu on-line i złóż swoje zamówienie już teraz!

Foteliki samochodowe dla każdego malucha

W naszym asortymencie dostępne są foteliki samochodowe doskonałe dla każdego dziecka – można stosować je już od pierwszego dnia życia, gdy podróżujemy samochodem z maluchem.

Zakupisz u nas foteliki dziecięce przeznaczone dla każdego malucha, w tym foteliki przeznaczone do jazdy przodem oraz do jazdy tyłem do kierunku jazdy. Pełna gama modeli powoduje, że na pewno znajdziesz u nas ten perfekcyjny dla swojego malucha!

W naszym sklepie dostępne są:

  • foteliki 0-13 kg – przeznaczone dla dzieci w wieku około 0-1 lat
  • foteliki 9-18 kg – przeznaczone dla dzieci w wieku około 1-3 lat
  • foteliki 15-36 kg – przeznaczone dla dzieci w wieku około 3+ lat
  • foteliki RWF – foteliki samochodowe do jazdy tyłem

Oferujemy foteliki uznanych marek – to modele wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, o zaawansowanych konstrukcjach, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas nieprzewidzianych zdarzeń drogowych.

Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy?

Dopasowanie odpowiedniego fotelika samochodowego nie musi być skomplikowane. Aby dobrać właściwy model, musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę wagę dziecka. Foteliki można podzielić na trzy różne kategorie pod względem jego ciężaru, ale należy pamiętać także o tym, że fotelik powinien zapewniać dziecku właściwy komfort.

Aktualnie rosnącym zainteresowaniem cieszą się foteliki RWF, czyli przeznaczone do montażu tyłem do kierunku jazdy. Foteliki samochodowe RWF zapewniają bardzo dobrą ochronę dla głowy i szyi dziecka. Właściwie dobrane oraz zamontowane są bezpieczniejsze niż foteliki do przewożenia przodem do kierunku jazdy.

Przy doborze fotelika samochodowego należy wziąć również pod uwagę jego metodę montażu. Aktualnie największe bezpieczeństwo zapewnia system montażu typu Isofix, który stosowany jest w nowoczesnych samochodach. Gdy w samochodzie nie mamy systemu Isofix, fotelik zabezpieczamy pasami.

Najlepsze foteliki samochodowe dla dzieci – zapraszamy na zakupy!

W naszym sklepie znajdziesz pełną gamę fotelików samochodowych przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, jak również dla starszych dzieci. Współpracujmy z uznanymi markami, aby oferować naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty.

Zapewniamy szeroki wybór, przystępne ceny, a także błyskawicznie realizujemy złożone u nas zamówienia.

Gdy masz dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci dodatkowych informacji dotyczących fotelików w naszym sklepie, a także pomożemy Ci w doborze najlepszych modeli.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do złożenia zamówienia na fotelik samochodowy w naszym sklepie internetowym!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.